Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Paryża do Chin: NIEAKTUALNE

China Eastern oferują super tanie przeloty z Paryża do Chin: Kanton za 1019 PLN, Kunming za 1037 PLN, Szanghaj za 1055 PLN, Shenzen za 1068 PLN, Tianjin i Wuhan również za 1068 PLN, Lhasa (Tybet) za 1103 PLN , Dalian, Lazhou za 1121, Wenzhou za 1376 PLN w obie strony. Jest to prawdopodobnie wynik błędu taryfowego. 

loty
Paryż - Kanton (Guangzhou)  1019 PLN
loty
Paryż - Lhasa  1103 PLN
loty
Paryż - Szanghaj  1055 PLN

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika TwojChinczyk.pl
Niestety nieprawda podane ceny są bez podatkow tak jak to bywa na chinskich stronach. cena dla Kantonu to 1610RMB i po przejsciu dalej (po podaniu chinskiego nr telefonu) do ceny dochodza podatki 2646RMB co daje 4256RMB
Obrazek użytkownika TwojChinczyk.pl
zwracam honor, działa przez stronę http://hk.ceair.com/
Obrazek użytkownika NIE DZIAŁA
Niestety przy płatności dochodzą podatki wyższe niż cena biletów.
Obrazek użytkownika uwaga
Warto wycofać post/temat - ponieważ to był błąd, przy początkowym etapie kupna

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.