Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

LOT + Air New Zealand = w 25 godzin na jednym bilecie z Warszawy do Auckland

Dwa Dreamlinery, jedna przesiadka i tylko nieco ponad 25 godzin podróży! LOT i Air New Zealand na jedym bilecie oferują od teraz najkrótszą podróż z Warszawy do Auckland w Nowej Zelandii. Taką możliwość daje nowe połączenie LOT-u do Tokio. Rejs między Warszawą a stolicą Japonii będzie wykonywał LOT, a między Tokio i Auckland Air New Zealand. 

Bilety są dostępne na rejsy już od stycznia. Można je kupić między innymi w LOT Travel, Call Center LOT-u i u agentów.
„Do tej pory pasażerowie z Polski nie mieli możliwości dotarcia do Nowej Zelandii z mniej niż dwoma przesiadkami, co nie dla każdego było komfortowe. Dzięki naszym rejsom do Tokio, które wystartują już w styczniu, podróż do Auckland można odbyć tylko z jedną wygodną przesiadką na lotnisku Narita. Dodatkowo cała podróż odbywa się na pokładzie dwóch Dreamlinerów – 787-8 LOT-u i 787-9 Air New Zealand. To kolejna gwarancja największego możliwego komfortu podróży z Polski do Nowej Zelandii” – mówi Jiri Marek, Dyrektor LOT ds. Sprzedaży i Dystrybucji.

Bezpośrednie rejsy z Tokio do Warszawy ruszą już 13 stycznia, a więc od tego dnia będzie możliwe podróżowanie LOT-em i Air New Zealand do Nowej Zelandii.

Połączenia do Auckland są dostępne według następującego rozkładu:

  • WAW – NRT LO 079 15:00 – 09:20+1 
  • NRT – AKL NZ 094 1425-0510 
  • AKL – NRT NZ 095 0115-0815 
  • NRT – WAW LO 089 11:05 – 14:40 


Bilety w najniższej taryfie można kupić już za niecałe 4,5 tys. złotych. Cena obejmuje podróż w dwie strony oraz wszystkie opłaty lotniskowe i podatki.

Comments

Obrazek użytkownika gość
Im fcuking going
Obrazek użytkownika gość
4.500 zł to drogo! Niecałe 2 lata temu bilet na trasie Berlin- Auckland płaciłam prawie 3.000zł. Prawdą jest, ze loty, z przesiadkami trwały trochę dłużej, ale 1,5 tyś to kupa fory, którą można już w NZ wydać!
Obrazek użytkownika bm
Nie tak dawno, była propozycja składaka dookoła świata za podobny pieniądze. Jaka szkoda, że się na to nie udało załapać.
Obrazek użytkownika admin_2
Ja tylko dodam, że to nie jest żadna promocja to 4500, tylko regularna taryfa.
Obrazek użytkownika gość
Najwyraźniej nie można biletu kupić przez internet (co jest absurdem) bo na stronie LOTu nie ma do wyboru lotniska w Auckland.
Obrazek użytkownika gość
Z tekstu wynika, że rezerwacja jest możliwa na lottravel.com, ale i tam opcja zakupu samego biletu lotniczego jest wyłączona. Więc na razie nie ma się czym chwalić.
Obrazek użytkownika gość
Swoją drogą to naturalne, że LOT powinien podpisać code-share z Air New Zealand i np. Thai Airways na połączenia z NRT czy BKK do Australii i Nowej Zelandii.
Obrazek użytkownika gość
Bilety można zarezerwować przez internet, np. tu: http://flr.ypsilon.net/dl/cpo1/pl_PL/ed57df17
Obrazek użytkownika gość
A co Lot-owi przeszkodziło w podpisaniu takiej codesharowej umowy z Qantas? Z NRT do Australii lotów jak psów w śmietniku.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.