Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Wiednia do USA: Portland za 1357 PLN, Boise/Idaho Falls za 1453 PLN, Yellowstone za 1462 PLN, El Paso za 1467 PLN

Air France/KLM we współpracy ze swoimi partnerami (Alaska Airlines, Delta Airlines) oferują tanie przeloty do kilku miast w USA. 

Przykładowe rezerwacje poniżej. Na pokład samolotu możemy nieodpłatnie zabrać bagaż podręczny do 12 kg oraz laptop. 

loty
Wiedeń - Bozeman  1462 PLN
sprawdź
loty
Wiedeń - Portland  1357 PLN
sprawdź
loty
Wiedeń - Boise  1453 PLN
sprawdź
loty
Wiedeń - El Paso  1467 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika alborz
Marcinie, jedna z tych tras to nie jest trasa do Boise/Idaho Falls tylko do samego Boise (BOI). Idaho Falls ma swoje lotnisko - regionalne Idaho Falls Regional Airport (IDA). Miasta oddalone są od siebie o ok. 415 km. Z Idaho Falls do zachodniej granicy PN Yellowstone (m. West Yellowstone) jest ok. 175 km. Z Bozeman do północnej granicy PN Yellowstone (m. Gardiner) jest ok. 125 km. Bardziej precyzyjna byłaby informacja: „Bozeman, Boise (okolice Idaho Falls, PN Yellowstone), ...”

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.