Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Mediolanu do Chartumu za 1272 PLN

Świetna cena przelotów na trasie Mediolan - Chartum. Za bilety w obie strony zapłacimy 1272 PLN.

Loty na pokładzie samolotów linii Egyptair z przesiadką w Kairze. Co ważne, terminy obejmują europejską zimę, czyli najlepszy okres do odwiedzenia tego najgorętszego kraju Afryki.
Zdjęcie: By David Stanley from Nanaimo, Canada - Drummer at Hamed el-Nil MosqueUploaded by AlbertHerring, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29128073

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Adaser
Nie dość że paskudne linie to i kraj delikatnie mówiąc dziwny. Poziom bezpieczeństwa zwłaszcza zdrowotnego to spore zagrożenie
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Egyptair to największa linia lotnicza w Afryce. Leciałem z nimi kilka razy i powtarzam po raz kolejny - nie ma się do czego przyczepić: smaczne jedzenie, dobre lub bardzo dobre ceny, w zalężności od wybranej opcji możliwość zwiedzania Kairu (architektura!), bardzo ciekawa siatka połączeń - ale nie dla każdego. Tylko dla wtajemniczonych. Dla wielbicieli Afryki (choć latają także do Azji), po prostu ;)
Obrazek użytkownika bugimen
Dziwni to są ludzie którzy tak myślą..
Obrazek użytkownika macdik
Marcin troszkę droższe loty są na przełomie 2017/2018 :) Chyba się skuszę ;) Tradycyjnie święta i Nowy Rok spędzam w kraju muzułmańskim.
Obrazek użytkownika Frida5
Tylko poziom bezpieczeństwa tej linii jest taki że to ryzyko

Post new comment