Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Genewy do Asunción za 1677 PLN

Bardzo rzadki kierunek w jakiejkolwiek promocji i taka też trasa: za bilety w obie strony z Genewy do Asunción zapłacimy 1677 PLN. 

Podróżujemy na pokładzie samolotów linii KLM/Air France oraz jej partnerów: Aerolineas Argentinas oraz  GOL Linhas Aéreas. Po drodze przesiadka w Amsterdamie/Paryżu i Sao Paulo/Buenos Aires (w zależności od wybaranej opcji i terminu). Do Genewy dostaniemy się linią easyJet z Krakowa lub Berlina, albo możemy pokombinować z powrotem z Amsterdamu czy Paryża (nadając bagaż do tych ostatnich jeśli będzie taka możliwość - warto dopytać). Terminy: maj-czerwiec. 

Zdjęcie: De FF MM - Trabajo propio, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8286621

Inna opcja: Wiedeń - Asunción (1929 PLN). Przykład poniżej. Do Wiednia dojazd PolskimBusem; startuje też połączenie z Gdańska (Wizz Air od 27 kwietnia). 

loty
Genewa - Asuncion  1677 PLN
sprawdź
loty
Wiedeń - Asuncion  1929 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment