Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Katowic na Lanzarote za 328 PLN

Bezpośrednie przeloty z Katowic na Lanzarote na przełomie czerwca i lipca za 328 PLN w obie strony. 

Loty:

Wizz Air z WDC, bez do zapłaty 418 PLN 

Bagaż:

mały podręczny (42x32x25 cm)

loty
Katowice - Lanzarote / Arrecife  328 PLN
sprawdź
HOTEL
Hotele i hostele Lanzarote (29.06-06.07) z kilkuset portali w jednym miejscu
auto
Samochód na lotnisku Lanzarote (29.06-06.07) od 13 PLN za dobę

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Wiktor
I co z tego że cena lotu jest atrakcyjna. Już nawet żółtodziób wie że ceny noclegów w okresie wakacyjnym są bardzo, bardzo drogie. Jak już cokolwiek piszecie to zróbcie symulacje jaka będzie ogólna cena lotu z noclegiem. Napewno będzie to uczciwe. Cena lotu to nie wszystko
Obrazek użytkownika retro1199
Noclegi zaczynają się od 400zł/os za pobyt. Przy locie za 328zł można spędzić tydzień za ok 1000zł po uwzględnieniu posiłków. Co w tym nieuczciwego?
Obrazek użytkownika Wiktor
Nieuczciwe jest to że aktywna jest cena noclegu począwszy od 937 zł za 2 osoby. Uwzględniając wyżywienie to cena pobytu na 7 dni poważnie przewyższy kwotę 1000 zł na osobę. Oczywiście plus jakieś kieszonkowe. Chcesz mnie nadal przekonać że cena jest ok????
Obrazek użytkownika Roki
Wiktor, nie zartuj sobie. Masz atrakcyjną cenę lotu, zgodnie z przeznaczeniem portalu. Reszta zajmij się sam marudo albo idź wykup sobie wycieczkę i przestań irytować pozostałych odbiorców portalu.
Obrazek użytkownika retro1199
Owszem, jest bardzo atrakcyjna.. Za każdy przebyty kilometr w powietrzu płacisz w zaokrągleniu 5gr. A to, że podróż poza przelotem wiąże się z innymi kosztami chyba nie trzeba nikogo specjalnie o tym informować. Jedni wolą spać w namiocie, inni w hotelu 5*. Co nie zmienia faktu, że cena poniżej 400zł na Kanary jest świetną ofertą.
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Wiktor, dokonałeś przełomowego odkrycia! Do tej pory wszyscy myśleliśmy że w cenę biletu Wizz Air jest wliczony pięciogwiazdkowy hotel, taksówka z lotniska do hotelu, trzy posiłki dziennie w najdroższej restauracji z nielimitowanym dostępem do alkoholu. Po tym co napisałeś już pewnie wszyscy spędzą urlopy w domu... Każdy wcześniej uważał że hotele są darmo, fajnie że nam napisałeś że jest inaczej.
Obrazek użytkownika suavero
jeszcze samochód jest wliczony... i nurkowanie

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.