Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Warszawy do Kazachstanu (Ałmaty) za 1069 PLN

Tanie przeloty z Warszawy do Kazachstanu w czerwcu. Za bilety w obie strony do Ałmaty (świetna baza wypadowa do Kirgistanu) zapłacimy 1069 PLN.

Loty na pokładzie samolotów linii Ukraine International Airlines. Po drodze bardzo wygodna przesiadka w Kijowie (poniżej godziny). W cenie bagaż rejestrowany.

Przypomnijmy, że Kazachstan niedawno zniósł obowiązek wizowy dla obywateli naszego kraju. Kirgistan już od kilku lat wprowadził ruch bezwizowy m.in. dla Polaków.

loty
Warszawa - Ałma-Ata  1069 PLN
sprawdź
loty
Warszawa - Ałma-Ata  1069 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.