Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Warszawy do Iranu (Teheran) za 864 PLN

Tym razem z Warszawy: bez kombinowania dojazdu do Berlina, Lwowa, Pragi czy Wilna. Za bilety w obie strony zapłacimy 864 PLN.

Loty na pokładzie samolotów linii Ukraine International Airlines z bagażem nadawanym w cenie. Po drodze przesiadka w Kijowie (krótka lub dłuższa: patrz dwa przykładowe terminy poniżej). Terminy: maj-czerwiec.

loty
Warszawa - Teheran IKA  864 PLN
sprawdź
loty
Warszawa - Teheran IKA  864 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika PIotrek16
W rzeczywistości wychodzi 881 zł, jak zwykle tickets.pl honorują najmniejszą cenę, pod warunkiem posiadania karty debetowej. A chyba niewiele osób takową posiada. Kupione !
Obrazek użytkownika Atamanka
To jest dos wysoka cena :) taniej mozna Azerbejdzan ze Lowowa lub Kijowa z przesiadka w Baku- za ok 400 zl. Dojazd do Lwowa tani.
Obrazek użytkownika Siedlce
w czerwcu loty z Berlina po 741, to dla tych z zachodniej części kraju. https://www.skyscanner.pl/transport/loty/berl/thra/tanie-loty-z-berlin-do-teheran.html?adults=2&children=0&adultsv2=2&childrenv2&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&selectedoday=17&oym=1706&selectediday=23&iym=1706

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.