Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Budapesztu do Erytrei za 1555 PLN

Bardzo dobra cena przelotów z Budapesztu do Asmary. Za bilety w obie strony zapłacimy 1555 PLN.

Podróż na pokładzie samolotów linii Egyptair z przesiadką w Kairze. W cenie bagaż podręczny oraz rejestrowany. Daty: styczeń - maj 2017.
Zdjęcie: Highlands between Asmara and Massawa
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:2006-11-01_Asmara-Massawa_01.jpg...

loty
Budapeszt - Asmara  1555 PLN
sprawdź
loty
Budapeszt - Asmara  1555 PLN
sprawdź
loty
Budapeszt - Asmara  1555 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Adames
Dajcie spokój tymi liniami ich poziom bezpieczeństwa poraża
Obrazek użytkownika DW
Chodzi ci o tą jedną katastrofę w maju 2016...? czy znasz jeszcze jakieś inne wypadki tej linii?
Obrazek użytkownika jaroooo
Ja bym tutaj raczej narzekał na poziom bezpieczeństwa na lotniskach egipskich, a nie samą linię. W przeciągu 2 lat, przypuszczalnie w wyniku podłożenia bomb na lotniskach w Egipcie, w 2 katastrofach zginęło prawie 300 osób.
Obrazek użytkownika DW
Jeden incydent to był w Sharm el-Sheik, a które jeszcze lotnisko w Egipcie jest takie niebezpieczne? Ponieważ jeden zamach był w Brukseli - powinieneś się bać wszystkich belgijskich lotnisk (i innych zachodnioeuropejskich). Polecam artykuł o podjętych w Egipcie środkach bezpieczeństwa: http://turystyka.rp.pl/artykul/706827,1298470-Nasze-lotniska-beda-najbezpieczniejsze-na-swiecie.html?p=1

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.