Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Berlina do Afryki: Sudan za 1434 PLN (!), Etiopia za 1562 PLN, Uganda za 1735 PLN, WKS za 1993 PLN

Świetnie ceny przelotów do Afryki z Berlina: Chartum za 1434 PLN, Addis Ababa za 1562 PLN, Entebbe za 1735 PLN, Abidżan za 1993 PLN w obie strony.

Podróż na pokładzie samolotów linii Egyptair. Po drodze przesiadka w Kairze i Akrze (loty do Abidżanu). Terminy: styczeń - marzec 2017.
Taka cena biletów do Chartumu z lotniska położonego tak blisko Polski to prawdziwa rzadkość. Również cena do Ugandy świetna; najniższa od kilku miesięcy. Alternatywą jest trasa Budapeszt - Entebbe za 1646 PLN i Budapeszt - Addis Ababa za 1547 PLN w obie strony. Również z BUD: Asmara za 1515 PLN, Johannesburg za 1587 PLN oraz Abidżan za 1944 PLN w obie strony (patrz "promocje").
Wybrzeże Kości Słoniowej poniżej 2000 PLN z Berlina - bez kombinowania dolotów do europejskich miast to też bardzo dobra oferta.

loty
Berlin Schonefeld - Chartum  1434 PLN
sprawdź
loty
Berlin Schonefeld - Entebbe  1735 PLN
sprawdź
loty
Berlin Schonefeld - Addis Abeba  1562 PLN
sprawdź
loty
Berlin Schonefeld - Abidżan  1993 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika plos
Dzięki, bilet kupiony :)
Obrazek użytkownika wizowiec
A czy jest również promocja w podobnych terminach na loty Berlin-Kair?
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Aegean Airlines via Ateny (patrz "promocje"), coś się znajdzie, np. 11-19.02.17 ;)
Obrazek użytkownika fidel
Zdecydowanie nie polecam tej trasy egypt air poziom bezpieczeństwa i obsługi porażka. Stąd pewnie cena
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Leciałem kilka razy z nimi i zdecydowanie polecam. Niejedną europejską linię biją na głowę: zaangażowanie obsługi, bardzo dobre jedzenie, ciekawa siatka połączeń. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Obrazek użytkownika wizowiec
Dzięki za info :-))

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.