Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Ryanair: zmiany w polityce bagażowej

Irlandzki przewoźnik zapowiedział dwie istotne zmiany w polityce bagażowej, które wejdą w życie 1 listopada. 

Pierwsza zmiana dotyczy limitu bagażu rejestrowanego. Zostanie on powiększony - zamiast dotychczasowych 15 kg będzie o 5 kg większy. Jego cena zostanie obniżona: z 35 EUR na 25 EUR. Ma to zachęcić pasażerów do korzystania z tej usługi. 

Druga zmiana ma na celu ograniczenie opóźnienia lotów związanych z przenoszeniem bagaży z pokładu samolotu do luku bagażowego w przypadku braku miejsca w schowkach nad fotelami. W związku z tym na pokład samolotów będzie można zabrać tylko mały bagaż podręczny (maks. 35x20x20 cm). Duży powędruje automatycznie (bezpłatnie) do luki bagażowego. Wyjątkiem od tej reguły będą objęci pasażerowie posiadający bilety w droższych taryfach: Plus, Flexi Plus i Family Plus lub ci, którzy wykupili usługę Priority Boarding (koszt 5 EUR lub 5 GBP).

Zdjęcie: By Adrian Pingstone - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3118271

Post new comment