Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

PolskiBus we współpracy z Visit Tour zaoferuje przejazdy na Białoruś

Mińsk i Brześć w siatce PolkskiegoBusa!

Nowe międzynarodowa linia na platformie PolskiBus.com! W ramach współpracy z firmą Visit Tour, do siatki połączeń PolskiBus.com dołącza Białoruś. Dzięki nowym połączeniom Pasażerowie z Katowic, Krakowa, Warszawy i Białej Podlaskiej zyskują możliwość podróży do dwóch białoruskich miast – Mińska oraz Brześcia. Pierwsze kursy ruszą 8 czerwca, a bilety są już dostępne na stronie polskibus.com.
Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Visit Tour, składającą się z wysokiej jakości autokarów marki MAN oraz Neoplan, wyposażonych w komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi, Wi-Fi, gniazdka elektryczne i USB oraz klimatyzację. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie wydrukowanego e-biletu firmy PolskiBus.com. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania paszportu oraz dokumentu (wiza) uprawniającego do wjazdu na terytorium Białorusi czy z Białorusi do strefy Schengen. W trakcie przejazdu Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Visit Tour, który dostępny jest pod adresem https://visit-tour.by/warunki.
Przejazd z Warszawy przez Białą Podlaską i Brześć do Mińska trwa 10 i pół godziny. Wyjazd z Warszawy o 21:05, przyjazd do Mińska o 8:40 rano. Kursy w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

baza wiedzy z zasobów Lotera: