Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Oblotówka: Berlin - Timisoara - Bukareszt - Berlin za jedyne 132 PLN!

Oblotówka Ryanairem po Rumunii w rewelacyjnie niskiej cenie.

Bardzo atrakcyjna cenowo oblotówka po Rumunii która można sobie zorganizować w drugiej połowie maja. Podróż zaczynamy w Berlinie. Niedrogo dostaniemy się tam z wielu polskich miast np. PolskimBusem. Z Berlina lecimy do Timisoary położonej w zachodniej części Rumunii. Po 1-2 dniach lecimy do stolicy - Bukaresztu. Tu na zwiedzanie również mamy 1-2 dni. Na trasie Timisoara - Bukareszt i Bukareszt - Berlin mamy do wyboru dwa loty dziennie (rano i wieczorem) - oba są w tej chwili w tej samej cenie.

Poniżej linki do poszczególnych lotów prowadzące do systemu rezerwacyjnego SkyScannera, który odeśle Was (bez dodatkowych opłat) do konkretnego lotu Ryanaira.

Berlin - Timisoara
Timisoara - Bukareszt
Bukareszt - Berlin

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.