Pekin

średnia ocena lotniska:

8.40909
średnia: 8.4 (głosów: 22)

artykuły o lotnisku

01/09/2018 - 10:28

KLM/Air France oferują także tanie przeloty z Warszawy do Pekinu za 1442 PLN, Tokio za 1490 PLN oraz Seulu za 1639 PLN w obie strony. 

komentarze: 0
01/01/2018 - 18:44

Tanie przeloty z Wilna (tani dojazd autokarem Lux Express) do Pekinu za 1415 PLN w obie strony. Po drodze wygodna przesiadka w Kijowie. 

komentarze: 1
11/22/2017 - 19:17

Tanie przeloty z Warszawy do chińskiej stolicy. Za bilety w obie strony zapłacimy 1351 PLN. 

komentarze: 0
11/06/2017 - 20:37

PLL LOT oferują tanie przeloty na trasie Wilno-Warszawa-Pekin. Za bilety w obie strony zapąłcimy 1538 PLN. 

komentarze: 0
07/30/2017 - 13:09

Jeśli dla kogoś nie jest problemem dojazd/dolot do Kijowa może skorzysta :) Qatar Airways oferują tanie przeloty do Pekinu za 1556 PLN w obie...

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika adasko
Wielkie lotnisko, fajnie skonstruowane, łatwe poruszanie się. Trochę brakuje jakiegoś taniego szybkiego żarcia na terminalu międzynarodowym. Masa miejsca, nawet mimo dużej ilości ludzi jest sporo przestrzeni. Nikt z obsługi nie mówi po angielsku, przy odprawie jako tako. Milion sztucznych etatów jak w całym Pekinie. Paszport sprawdzany chyba 5-6 razy już po kontroli paszportowej.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Wielkie lotnisko, na poczatek lekki szok - aby odebrac bagaz jechalismy kolejka do innego terminalu... Dobrze skomunikowane z miastem, za airport express placilismy 25 RMB. Ciekawostka - majac dluzszy postoj w oczekiwaniu na kolejny lot - mozna sie wybrac na Mur Chinski, jest kilka agencji organizujacyhc takie wypady, calosc zajumje okolo 5-6 godzin. Mozna zatem fajnie wykorzystac czas ;-)

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Mega lotnisko. Ale wszystko idzie szybko i sprawnie. Bardzo dobrze oznakowane. Palenie tylko przed terminalami, potem koniec.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika Showtek
Wchodzisz... i przecierasz oczy ze zdumienia. Mistrzostwo !

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika oegle
olbrzymie dobrze skomunikowane lotnisko, ale raczej metal i szkło, średnio przyjazna atmosfera, nie wszyscy na lotnisku mowia po angielsku (z obsługi) i generalnie obcokrajowcy sa gorzej traktowani od tubylców

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika pibi
Ogromne (jedynie w Pekinie międzynarodowe) lotnisko, ale dobrze skomunikowane. Bez problemu można znaleźć miejsce do spędzenia nocy, jest dużo miękkich krzesełek. Punkt informacji, no cóż po chińsku pewnie ok, ale z językiem angielskim mają tam kłopoty. Napisy w alfabecie łacińskim kończą się wraz z wyjściem z lotniska, przystanki autobusowe są już opisane jedynie w "krzakach". Ale to oczywiście chińska specyfika więc nie powinno nikogo dziwić. Z samego lotniska do miasta jedzie się metrem jakieś 20 minut, autobusem godzinę.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika gość
Slabe spanie na tym lotnisku, z netem tez jest problem.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika fenix
Ogromne lotnisko doskonale skomunikowane z miastem. Od wylądowania do wyjścia z samolotu może upłynąć wiele minut - samolot czasem bardzo długo kołuje. Świetnie oznakowane. Właściwie prowadzi pasażera od wejścia do terminalu, poprzez odprawę paszportową, potem kolejką do punktów odbioru bagażu, aż do wyjścia. A potem jeszcze szybki pociąg do jednej ze stacji metra albo autobusy do kilku punktów w mieście. Wszystko w cenie do przełknięcia. Jedyny mały minusik to bardzo długie oczekiwanie na bagaż. No i wymiana walut - złodziejski podatek.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika MTD
Wspaniałe, nowoczesne, bezpieczne i wielkie lotnisko. Robi wrażenie pod każdym względem.

Moja ocena lotniska:: 

10