Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Lwów

średnia ocena lotniska:

7.46154
średnia: 7.5 (głosów: 26)

artykuły o lotnisku

12/03/2017 - 19:40

PLL LOT przedłużyły umowę z lotniskiem w Bydgoszczy na obsługę rejsów do Lwowa także w sezonie letnim. Dzięki temu polecimy do tego miasta na...

komentarze: 0
12/02/2017 - 18:46

Nowa trasa Wizz Air z Katowic do Lwowa ogłoszona kilka dnie temu i już w systemie są tanie bilety za 78 PLN w obie strony (bez konieczności...

komentarze: 0
11/08/2017 - 19:45

Nowe połączenie z Lotniska Olsztyn-Mazury. Polecimy do Lwowa!

komentarze: 0
06/02/2017 - 17:26

Począwszy od 4 sierpnia nasz narodowy przewoźnik uruchomi bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Lwowa!

komentarze: 1
04/27/2017 - 19:40

PLL LOT oferują bardzo dobrą cenę przelotów na nowej trasie z Poznania do Lwowa. Za bilety w obie strony zapłacimy 208 PLN.

komentarze: 1

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika AAZ
Bardzo przyzwoite i przyjazne lotnisko. Sporo przestrzeni. Do dyspozycji również przechowalnia bagażu w cenie 5 UAH za godzinę. Dobre skomunikowanie z centrum Lwowa trolejbusem/elektrobusem za 2 UAH lub Uberem za 75 UAH. Szybka i sprawna odprawa. Polecam.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika Eusebio
Nowe, czyste, przyjemne lotnisko

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika matbit
Lotnisko czyste,terminal duży, dobrze skomunikowane z miastem.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika bm
To port jakiego nie powstydziły by się większe i bogate miasta. Pustawo to fakt, tu mam na myśli i infrastrukturę i liczbę pasażerów. Dojazd do miast ok. Myślę, że na 50 lat zapasik mają.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika macdik
Dobrze skomunikowane z miastem. Uwaga na autobus spod nowego terminala, może się okazać że nie przyjedzie. Czekałem prawie godzinę z dwiema Ukrainkami po czym stwierdziły że lepiej iścć na trolejbus odjeżdżający ze starego terminala. Ten faktycznie przyjechał.Kurs do centrum 2 hrywny.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika duke
Nowy, czysty i przestronny terminal. Tani dojazd, blisko centrum. Niewielki ruch. Na lotnisku działa jeden duty free i jeden barek. Jedzenie nie wygląda zachęcająco. Ale za to trunki są niedrogie i smaczne :) Kursy walut w kantorze na parterze terminalu są korzystniejsze niż w centrum miasta!!!

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika czery
Lotnisko blisko centrum, dojazd trolejbusem nr 9 z którego wysiada się koło starego terminala. Jak dobrze się pokombinuje na samo lotnisko można dojechać z Krakowa za ok. 25 zł :) Zakładając przejazd polskim busem po najniższej cenie do Rzeszowa, potem pociągiem do Przemyśla i za 2 zł busem do Medyki. Granice przekraczamy na nogach, następnie wsiadamy do marszrutki do Lwowa za 30 UAH. Trolejbus kosztuje 1,5 UAH.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Bardzo ładne lotnisko, świetnie skomunikowane z centrum Lwowa. Dojazd marszrutką lub trolejbusem za grosze. Taksówka - warto poprosić jakiegoś Ukraińca, który stoi z Wami w kolejce do kontroli paszportowej, aby ze swojej komórki zadzwonił po takową, wtedy za kurs np. na Dworzec Kolejowy zapłacicie 35-40 UAH.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika Patryk
Ale wrażenia z przejażdżki tym trolejbusem niezapomniane. ;) No i cenka malutka za trolejbus czy marszrutkę, bo taksówkarze to wołają 100 hrywien za podwózkę do centrum, czyli 50 razy więcej!!

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
dobry dojazd starożytnym trolejbusem, który zatrzymuje się jednak koło starego terminala. Obsługa miła, straż graniczna wymusza łapówki.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika matbit
Nowy terminal, Wi-fi darmowe, miła obsługa, blisko centrum, tani dojazd taxi lub busem, ceny w strefe wolnocłowej bardzo niskie.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika Patryk
Bardzo nowoczesny terminal, zdecydowanie za duży na aktualne obłożenie, ale dzięki temu ma duży potencjał rozwojowy. Czysto, schludnie i bezpiecznie. Niestety brak sklepów wolnocłowych. Do centrum tylko 6 km, a dojazd zapewnia marszrutka albo trolejbus dosłownie za grosze.

Moja ocena lotniska:: 

7