Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Volotea

średnia ocena linii:

6.5
średnia: 6.5 (głosów: 4)

artykuły o linii

03/02/2017 - 20:20

Pomysł na podróż w czerwcu: odwiedzimy Półwysep Chalcydycki, wyspę Lesbos oraz na deser Ateny. Za wszystkie bilety lotnicze z Warszawy (Modlin) zapłacimy 387 PLN.

komentarze: 0
09/08/2015 - 12:15

Hiszpańskie linie lotnicze Volotea przygotowały bardzo miłą niespodziankę! Rejestrując konto w ich systemie otrzymujemy 10 EUR kredytu do...

komentarze: 17

loty Loterów tą linią: 

106

ilu Loterów leciało tą linią: 

oceń linię i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o linii

Obrazek użytkownika joael
Kolejny lot na trasie Oviedo/Asturia - Walencja. Lot o czasie. Czysty samolot, miła i sprawna obsługa, niska cena za bilet 9 Euro. Szkoda że nie latają z Polski, bo mają sporo ciekawych miejsc w swojej siatce połączeń.

Moja ocena linii:: 

10
Obrazek użytkownika kriss
Lot na trasie Palermo (PMO), Włochy - Wenecja (VCE), Włochy. Opóźnienie 1h 15 min. Bilet 5 EUR.

Moja ocena linii:: 

6
Obrazek użytkownika kriss
Lot na trasie Bari (BRI), Włochy - Palermo (PMO), Włochy. Na czas. Koszt biletu 5 EUR.

Moja ocena linii:: 

8
Obrazek użytkownika kriss
Lot na trasie Kiszyniów (KIV), Mołdawia - Werona (VRN), Włochy - opóźnienie 1h. Bilet 5 EUR.

Moja ocena linii:: 

6
Obrazek użytkownika joael
Kolejne 2 loty na trasie Tuluza-Ajaccio-Beauvais, każdy po 0,97e w listopadowej promo. Bez opóźnień, czyste samoloty, miła obsługa.

Moja ocena linii:: 

10
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Lot Werona - Neapol opóźniony 2 godziny i 50 minut. Nie martwiło mnie to, ponieważ i tak miałem zamiar spać na lotnisku w Neapolu, a za bilet zapłaciłem tylko 1 euro. Poza znacznym opóźnieniem wrażenia pozytywne, obsługa miła, w samolocie więcej miejsca na kopyta niż u irlandzkiej czy węgierskiej konkurencji.

Moja ocena linii:: 

8
Obrazek użytkownika joael
Kolejny godzinny lot ze Strasbourga do Tuluzy, tylko za 6.00 Euro! Miła obsługa, sprawny boarding. Mimo wyznaczonego miejsca obsługa bez problemu pozwalała przesiadać się na wolne miejsca przy oknach. Za tydzień odbędę kolejny lot we Włoszech.

Moja ocena linii:: 

10
Obrazek użytkownika joael
Po 2 lotach na trasie Malaga-Nantes-Strasbourg muszę powiedzieć, że każdy lot to skrajność. Na pierwszym odcinku połowa samolotu pusta (Boeing 717-200, gdzie jest tylko 112 miejsc), za to na drugim już 100%. Z Malagi wylot opóźniony o 40min (za to jedna gwiazdka mniej). Drugi lot zgodnie z rozkładem. Tani katering na pokładzie. Więcej miejsca na nogi niż w Wizz Air czy Ryanair. I ceny biletów... tylko 10e każdy.

Moja ocena linii:: 

9