Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Kenya Airways

średnia ocena linii:

7.92308
średnia: 7.9 (głosów: 13)

artykuły o linii

01/27/2018 - 16:21

Oferta ponownie dostępna :) Tanie loty z Berlina do Livingstone. Za bilety w obie strony zapłacimy 1902 PLN. 

komentarze: 0
01/26/2018 - 18:21

Świetna cena przelotów do zazwyczaj bardzo drogiego Zimbabwe. Za bilety w obie strony z Berlina do Victoria Falls zapłacimy 1779 PLN. 

komentarze: 1
01/17/2018 - 19:21

KLM ze swoim partnerem Kenya Airways oferują tanie loty z Berlina do Ugandy. Za bilety w obie strony zapłacimy 1563 PLN. 

komentarze: 0
10/14/2017 - 17:13

Nadal dostępna jest świetna oferta przelotów z Berlina do Livingstone. Za bilety w obie strony zapłacimy 1735 PLN. 

komentarze: 0
09/07/2017 - 19:54

Air France we współpracy z Kenya Airways oferują tanie przeloty z Londynu do Kilimandżaro. Za bilety w obie strony zapłacimy 1314 PLN. 

komentarze: 0

oceń linię i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o linii

Obrazek użytkownika t.a.lotnik
Kilka razy Amsterdam - Nairobi: Dosyć nowy samolot B777, bardzo wygodne siedzenia, pyszny catering, załoga pomocna. Rozbudowany, chociaż trochę szwankujący system rozrywki pokładowej. Raz zdarzyło się, że bagaż nie doleciał, następnego dnia dotarł pocztą do hotelu. Raz trasa Dar-Es-Salaam - Nairobi: Trochę zużyty B737, ale dużo miejsca na nogi i catering również bardzo dobry (ciepły posiłek - co na tak krótkiej trasie nie jest oczywiste). Lot powrotny był odwołany, a że był to ostatni lot tego dnia, zmieniono pasażerom bilety na pierwszy lot rano dnia następnego. Linia zorganizowała hotele, wraz z darmową kolacją i śniadaniem, oraz autokar który porozwoził pasażerów z lotniska do hoteli. Wszystko profesjonalnie tylko bardzo długo to trwało, kilka godzin oczekiwania na lotnisku (ale do tego w Afryce trzeba się przyzwyczaić).

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gość

OK

OK

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gość
Zgodnie z poprzednią opinią potwierdzam - bardzo dobra linia lotnicza. Likier oczywiście też próbowałem. Chociaż do Nairobi było pełne obłożenie to fotele są wygodne i mają dużo miejsca na nogi. W drodze powrotnej miałem 3 fotele dla siebie.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Trasa Nairobi -Amsterdam. Wszystko ok. Samolot czyściutki , B777-200. Obłożenie oceniam na ok. 30% , więc można było się wyspać na 3 fotelach. Jedzenie ok. , no i do tego pierwszy raz w życiu spróbowałem likieru Amarula. Przepyszny.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Świetna linia, zero uwag. Na trasie Mombasa - Nairobi leciałem wielkim, w miarę nowym samolotem z systemem rozrywki. Polecam!

Moja ocena linii:: 

8
Obrazek użytkownika gość
atuty to uprzejmość personelu (i uroda również :-)), dobry catering, punktualność, czystość

Moja ocena linii:: 

8
Obrazek użytkownika gość
check-in ok. porcje male. samolot czysty. mala czesc vod nie dzialala

Moja ocena linii:: 

5