Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Ethiopian Airlines

średnia ocena linii:

6.69231
średnia: 6.7 (głosów: 26)

artykuły o linii

02/05/2018 - 17:41

Ethiopian Airlines oferują tanie przeloty z Madrytu do Addis Abeby. Za przeloty w obie strony zapłacimy 1246PLN. 

komentarze: 0
11/19/2017 - 10:49

Bardzo dobra cena przelotów ze Sztokholmu do Kapsztadu. Za bilety w obie strony zapłacimy 1458 PLN. 

komentarze: 0
05/11/2017 - 17:50

Świetna cena przelotów z Londynu do Entebbe. Za bilety w obie strony zapłacimy tylko 1246 PLN.

komentarze: 0
03/27/2017 - 13:20

Ethiopian Airlines oferują dobrą cenę bezpośrednich przelotów z Wiednia do Addis Abeby. Za bilety w obie strony zapłacimy 1785 PLN.

komentarze: 0
01/28/2017 - 10:15

Tanie przeloty na czwartą co do wielkości wyspę świata. Madagaskar z Mediolanu za 2369 PLN w obie strony.

komentarze: 2

ilu Loterów leciało tą linią: 

oceń linię i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o linii

Obrazek użytkownika Monii
Ta linia to zwykli oszuści! Mój bagaż został uszkodzony na trasie Addis- Rzym, minęły ponad dwa miesiące a ja zostałam z niczym. Kontakt z nimi graniczy z cudem, napisali ze dostane 100 euro, kazali podpisać oświadczenie ze sie na to zgadzam, miną miesiąc od ich propozycji i pieniędzy nie ma a na maile nie odpisują

Moja ocena linii:: 

1
Obrazek użytkownika fil
Miła obsługa, Nowa flota, Dobre jedzenie, Duży plus za super hotel i catering na długiej przesiadce w ADD, minus za wieszający się system rozrywki. Polecam :)

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gość
A ja nie polecam zaginął bagaż czekam już 3 dni i nic brak zainteresowania z ich strony miał lecieć do Lomo a gdzie go posłali ?

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika duke
Nie mam pewności jak to wygląda w przypadku Ethiopian, ale miałem bardzo podobną sytuację w Qatar Airways. Na szczęście tydzień przed wylotem zadzwoniłem do nich w innej sprawie i dowiedziałem się, że lot przesunięty jest o 20 godz. Nawet w low costach wysyłają maile lub smsy! Pani na infolinii poinformowała mnie, że ich linia "nie ma w zwyczaju takich praktyk". Rozumiem, że wprowadzane są różne zmiany, ale trzeba o nich niezwłocznie poinformować klienta.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika Piotr-Krk
No... na ocenę linii składa się chyba jeszcze elegancja załatwiania spraw. Informowanie pasażera o zmianie planu dopiero przy odprawie, to gruba przesada... O ile faktycznie nie było wcześniej powiadomienia e-mailem/sms-em.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika admin_2
Jeżeli miałeś lot, którego koniec był w Wiedniu, to nie możesz wymagać od linii lotniczej żeby Ci zagwarantowała dalszy lot jeżeli był kupiony na innym bilecie. Pretensje możesz mieć tylko o opóźnienie przylotu do Wiednia. Kontynuowanie loty na osobnym bilecie z zostawieniem krótszego niż dłuższego czasu na przesiadkę, to już niestety Twoje ryzyko.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Stanowczo nie polecam Linii wczoraj przy odprawie anulowali lot z ADD do Wiednia połączyli loty Frankfurt Wiedeń i Sztokcholm. Zamiast w Wiedniu wylądowałem weFrankfurcie i co ciekawe do Woednia z 6 godzinnym poślizgiem dotarłem to jednak z Wiednia do Warszawy uciekło mi dwa samoloty za trzeci musiałem zapłacić 540 euro a pan reprezentujący linie powiedział ze kontrakt mojego lotu skończył sie we Wiedniu wiec o co mi chodzi jestem dostarczony jestem... Nigdy więcej Etiopian airlines

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Niedawno miałem okazje lecieć Ethiopian moja opinia: -Uprzejma obsługa,spoko catering -Miejsca wygodne to koniec plusów a teraz drobne uwagi: Trzeba walczyć o miejsce w odprawie bo kolejki są na kilometr Opłaty za bagaż podręczny I to tyle myśle że 6 spokojnie może być Pozdrawiam czytelników ;)

Moja ocena linii:: 

6
Obrazek użytkownika gość
Leciałem dwukrotnie (na trasie krajowej i z Addis do Nairobi). Bardzo wysoki standard, samoloty nowe, obsługa super. Godne polecenia (BA mogliby się uczyć).

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gość
Jak na jednym bilecie to bagaży w Adis Abeba nie zobaczycie.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
W lutym 2014 lecimy z Rzymu, przez Addis Abeba, do Mahe na Seszelach. Czy na lotnisku Addis Abeba musimy odebrać bagaże i je ponownie nadać na dalszy lot? Będę wdzięczny za informacje.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Bardzo przyzwoita linia zarówno na lotach zagranicznych jak i krajowych. Standard europejski, a nawet wyższy. Za to odprawa na lotnisku w ADD jak w filmie Barei. Zarezerwujcie sobie 2 godziny na dostanie/wepchnięcie się do odprawy.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Latałam na trasach krajowych. Bez opóźnień, czysto i uprzejmie.

Moja ocena linii:: 

8
Obrazek użytkownika gość
Polecam, lot na trasie Frankfurt - Zanzibar bez jakichkolwiek problemów.

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gość
Bardzo polecam. Świetne połączenia przez ADD np. do Tanzanii w bardzo przyzwoitych cenach. Nowoczesne maszyny, wygodne miejsca, ciepłe posiłki nawet na krótkich trasach i śliczne stewardessy.

Moja ocena linii:: 

8