Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika janekk
Offline
Ostatnio był(a): 11 mies 3 tyg temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 22, 2016 - 11:29
Wakacje w Albanii

Polecacie wczasy w Albanii? Był ktoś z Was?

Obrazek użytkownika kfiaty
Offline
Ostatnio był(a): 1 mies 2 tyg temu
Dołączył: środa, Listopad 7, 2012 - 12:41
bylem w pazdzierniku. mimo iż

bylem w pazdzierniku. mimo iż pogoda była bardziej niż niesprzyjająca (cały czas praktycznie padało), to widoki wszystko zrekompensowały :) szczególnie na południe od Wlory. warto wynając na miejscu auto, bo czytalem, że transport publiczny trochę w albanii kuleje. my akurat wypozyczylismy w macedonii za bardzo śmieszne pieniądze (14 euro za dzień, skoda rapid 2014).

Obrazek użytkownika lucus
Offline
Ostatnio był(a): 7 mies 3 tyg temu
Dołączył: wtorek, Wrzesień 5, 2017 - 00:31
Ja zaiteresowałem się Albania

Ja zaiteresowałem się Albania, po tym jak miałem zajęcia o kulturze południowych bałkanów na studiach https://notatek.pl/poludniowe-balkany-i-naddunajski-tygiel-kulturowy (fajne notatki:) i w te wakacje postanowiłem zobaczyć na żywo, to co znałem z opowieści:) Z ręką na srcu - polecam ! 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.