Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
zbiera ekipę:
punkty użytkownika: 0

opis podróży

Siema Loterzy! od 1 do 7 lipca ruszam na podbój Płw. Iberyjskiego, Portugalia, Hiszpania i Gibraltar. Objazdówka samochodem, zahaczymy o takie miejsca jak Lizbona, Faro, Sewilla i Gibraltar. Poszukuję, jednej, dwóch lub trzech osób. Wszystkie szczegóły na prv. Zapraszam!

kierunek podróży (kraj / kraje):

Polska
Hiszpania
Portugalia

budżet:

500-1500 PLN

długość podróży

do 1 tygodnia

liczba uczestników

3-4

wiek uczestników

poniżej 25 lat
25-35 lat

najwcześniejszy wyjazd

06/2016

najwcześniejszy powrót

06/2016

dodaj komentarz:

Komentarze

Obrazek użytkownika  crisstery
hej a do Portugalii zamierzasz tez autem czy samolotem ?
Obrazek użytkownika ChilliVanilla
Cześć Bartek! Właśnie poszukuję dla siebie i swojego męża opcji wyjazdu na południe. Twój plan podboju zapowiada się bardzo interesująco, bo uwielbiamy zwiedzać. W naszych podróżach priorytetem jest, aby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej, więc z pewnością nie będziemy zalegać godzinami w hamaku, ani marudzić :) Mamy 29 (ja - Ewa) i 35 lat (Szymon). Na początek tyle. Odezwij się, jeśli wstępnie odpowiada Ci to co napisałam :) Mój numer to : 730 606 177. Pozdrawiam serdecznie, Ewa
Obrazek użytkownika Grzegorz Świder
witam też jestem zainteresowany.proszę o kontakt freerider123@wp.pl