Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika marcinsurfing
Offline
Ostatnio był(a): 1 rok 1 tydz temu
Dołączył: sobota, Maj 6, 2017 - 17:25
Algarve WAW-FARO 8-18.06

Witam,
wybieramy się, tak jak w tytule, z Modlina do Faro 8-18.06, poszukujemy jeszcze 1-2 osób do rozłożenia kosztów auta ewentualnie apartamentu, w planie zwiedzić południowo-zachodnie wyberzeże, ale również spróbować i poćwiczyć trochę surfing

O nas: dwóch znajomych 26-27 lat niedawno po studiach, pracujący, środowisko ekonomiczne ;)Planujemy raczej aktywnie spędzić czas sport/zwiedzanie, ale wieczorem chętnie też zintegrujemy się z miejscowymi. Nie mamy preferencji co do płci, wolelibyśmy jednak kompanów/kompanki w podobnym wieku ;)

pozdrawiam zachęcam do rozmowy / pytań w prywatnych wiadomościach

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 h 51 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Polecam skorzystać z: http:/

Polecam skorzystać z: http://www.loter.pl/ekipy, a najszybciej przez stronę na fb: https://web.facebook.com/groups/podroznikposzukiwany/?fref=ts

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.